تجهیزات شبکه

 

 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
پیاده سازی و پشتیبانی شبکه
هر سازمانی پس از مرحله ی راه اندازی شبکه ی کامپیوتری خود ، نیاز به فرایند پشتیبانی و نگه‌داری دارد و سرعت عمل در رفع مشكلات، هنگام وقوع، از اولویت ویژه ای برخوردار است. اما دستیابی به چنین موقعیتی، بدون برنامه ریزی هدفمند و انجام پیش نیازها و پیش بینی های لازم میسر نیست.
فروش سرور hp و قطعات جانبی
شرکت راسپینا با دارا بودن گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک ارائه دهنده جدیدترین تجهیزات از قبیل سرورهایHP و قطعات سرور می باشد.
راه اندازی سرور مجازی
از اساسی ترین دغدغه های مدیران IT میتوان به کاهش هزینه های نگهداری شبکه اشاره داشت.مجازی سازی (virtualization) با اجتماع و به اشتراک گذاری منابع مختلف سخت افزاری، از قبیل پردازشگرها،ذخیره سازها،حافظه ها,.. منجر به رفع این مشکل شده است.

نمایندگی رسمی فروش و پشتیبانی محصولات  کسپراسکی در ایران

ادامه مطلب

بازدید رایگان ، ارائه ی پروپوزال ؛ راه اندازی شبکه ، عقد قرارداد پشتیبانی

ادامه مطلب

از تامین تجهیزات تا پیاده سازی زیرساخت شبکه با شما خواهیم بود

ادامه مطلب

نمایندگی فروش سرور hp و قطعات جانبی hp با یک سال گارانتی و خدمات       

ادامه مطلب

غیر قابل ارتقا بودنMicrosoft New Surface Laptop

 

لپ تاپ های سرفیس مایکروسافت تاکنون طرفداران بسیاری پیدا کرده چرا که تلیفیقی از قدرت، قابلیت حمل و طراحی است . نکته ی قابل توجه این است که طبق نظر متخصصان سایت www.ifixit.com ظاهرا تعمیر آن توسط خود شما غیرممکن است.هیچ پیچی برای نگه داشتن قطعات کنار هم وجود ندارد و پس از مشاهده ی قطعات زیرین متوجه می شوید که درآوردن تک تک قطعات کار بسیار سختی است.کیبورد چسبانده شده است و مادربورد با یکسری پدهای حرارتی پوشانده شده است.این تیم گزارش کرده اند که حتی شما برای جدا کردن باطری لازم است چند قطعه ی دیگر را درآورید که پس از جدا سازی آن قطعات متوجه شدند باطری به بدنه ی لپ تاپ چسبانده شده است. ifixit گزارش داده که این لپ تاپ ها قابل تعمیر نیستند و حتی یکسری قطعات مانند رم، پردازنده و هارد آنها قابل ارتقا نیسند چرا که به مادربرد لحیم شده اند.

اگر بعنوان کارشناس پشتیبانی شبکه در سازمانی مشغول به کار هستید چه درهنگام خرید و چه در هنگام عیب یابی سیستم این نکته را مد نظر داشته باشید.

منبع: www.theverge.com

gptwpnfcinstagramrss