تجهیزات شبکه

 

 

 

راه اندازی و پشتیبانی سیتریکس

 راه اندازی و پشتیبانی سیتریکس

همواره برقراری ارتباط بین شرکتها و شعباتشان در مکانهای جغرافیایی دور از هم جهت استفاده از نرم افزارهای يكپارچه مورد نياز با سرعت کنونی اینترنت معضلاتی را بوجود آورده است به ویژه اگر بین این دفاتر عدم یکپارچگی بین سیستم عامل های مختلف نیز وجود داشته باشد . این شرکتها برای ایجاد یکچارچگی بین اطلاعات ملزم به صرف هزینه های بسیار جهت تغییر در نرم افزارهایشان برای تبادل اطلاعات و يا ورود اطلاعات به طور همزمان بودند اما با استفاده از نرم افزار CITRIX این مشکلات مرتفع شده و امکان اتصال با سرعت قابل قبول برقرار می گردد.

با استفاده از سیتریکس شما می توانید تمامی برنامه های خود را اعم از سیستم های فروش،انبارداری،‌ نرم افزارهای حسابداری ، کنترل دوربین های مدار بسته و یا هر برنامه دیگری که تحت ویندوز کار می کنند را در هر زمانی و در هر مکانی و بر روی هر نوع دستگاه و هر سیستم عاملی بدون نیاز به نصب آن نرم افزار بر روی کامپیوتر کاربر به کاربران خود ارائه کنید.

مجازی سازی نرم افزارها با استفاده از تکنولوژی  Citrix دارای قابلیتهای  فراوانی برای سازمانها ، شرکتها و کاربران استفاده کننده می باشد، که در ذیل به برخی از آنها اشاره می کنیم:

1- کاهش هزینه در جهت خرید سخت افزار های قوی برای دستگاه های کاربران برای اجرای نرم افزارها
2- دسترسی به برنامه های مختلف در هر زمان و مکانی برای کاربران
3- قابلیت آپدیت نرم افزارهای ارائه شده به کاربران با کمترین هزینه و زمان
4- بدون نیاز به نصب نرم افزار بر روی دستگاه کاربران
5- تنها نیاز به یک قفل برای برنامه هایی که دارای قفل می باشند و قرارگیری قفل بر روی سرور.

6- قابلیت کنترل کاربران در حال استفاده از نرم افزارها و تنظیم سطوح دسترسی
7- قابلیت اجرای نرم افزارهای تحت ویندوز بر روی دستگاه هایی با سیستم عاملهای لینوکس ، اپل مکینتاش ، آندروید ، ویندوز موبایل ، بلک بری ، آیفون ، آی پد ، جاوا ، یونیکس و ...
8- افزایش توانایی سرویس دهی در حجم بالا.
9- آنلاین بودن سیستم و مشاهده تمامی اطلاعات برای تمامی کاربران به صورتReal Time

10-صرفه جویی در هزینه خرید لایسنس نرم افزارها (بسیاری از نرم افزارها دارای لایسنس هستند و برای تعداد دستگاه های موجود در شبکه باید لایسنس خریداری شود ، ولی با استفاده از این تکنولوژی فقط خرید یک لایسنس کافی است)

gptwpnfcinstagramrss